Kasutaja on end ID-kaardiga tuvastatud

Kasutaja sixu

Kasutaja alates: 03.06.2012
Eesti, Tallinn

Kasutaja aktiivsus

  • Teistele andnud: 361 korda.
  • Teistele pakkunud (Vajan abi rubriigis) asju 4 korda.
  • Endale küsinud 29, millest võitjaks on ta kuulutatud 12 korda.

Kasutaja endast

Olen 29-aastane õpetaja Tallinnast. Pigem küll annan siin asju ära kui et ise küsin, aga kui küsin, siis läheb see ka kasutusse, ei poolda asjade kuhjamist ja seetõttu endale üleliigse ka ära annan.

Kui hakkasin Spunki kasutama, lähtusin sellest, et kes esimesena küsib, see saab, et pole minu asi hindama hakata, kellel nüüd kõige rohkem vaja on.. aga aeg näitas, et päris nii ei saa. Nüüdseks välistan kasutajad, kellega on probleeme olnud ülekannete ja suhtlemisega. Välistan mitme soovija korral ka need kasutajad, kes ise küsivad küll igasugu asju ja suurtes kogustes, aga ise midagi ära ei anna, ning pole ka põhjendust, miks neid asju nii väga vaja on. Muidugi, kui ei ole midagi teistele pakkuda ja endal on vaja, saan sellest aru, aga tihtipeale on näha, et kasutaja on saanud endale juba 30-40 t-särki jms, siis tekib küsimus, et kas ikka on niiiii väga vaja veel lisaks. Üldiselt on siin olnud head kogemused ja aitäh kõigile kasutajatele, kellega on meeldiv koostöö olnud! :)

Ütlen ka seda, et eelistan saata asju postiga, kuna nii on mul suurem võimalus leida päeva jooksul hetk, mil kiirelt postitamas ära käia, käest kätte saamise kokkuleppimine võib osutuda keerukaks, kuna päevaplaan pole alati kindel, nii et vabandan selle eest juba ette! :)

NB! Kui olen teid omanikuks kinnitanud, võtke ise ühendust! Kuna väga paljud isegi ei vasta kirjadele, siis ei ole mul tahtmist sellega enam tegeleda. Kui ikka mitme päeva (või nädala) jooksul ei ole kirjutatud, annan asja lihtsalt järgmisele soovijale.

317 (ajalugu) 1 (ajalugu)