Kasutaja vihmavari

Kasutaja alates: 15.06.2012
Eesti, Keila

Kasutaja aktiivsus

  • Teistele andnud: 53 korda.
  • Teistele pakkunud (Vajan abi rubriigis) asju 0 korda.
  • Endale küsinud 18, millest võitjaks on ta kuulutatud 12 korda.

Kasutaja endast

Olen noore pere ema ja hetkel veedan kõik oma päevad kodus laste seltsis. Kui aega leian, siis loen, koristan või mõtlen, mida järgmiseks kududa või õmmelda. Meie perele meeldib väga Eestis (ja võimaluse korral ka välismaal) ringi sõita ja looduskaunite ning ajalooliselt huvitavate kohtadega tutvuda. Tuleb tunnistada, et Narvas ei ole ma siiski siiani käinud, aga ehk jõuame ükskord ka sinna.
Mis puutub käsitöösse, siis inimesed, kes te küsite asju ja saategi ja mõtlete sealjuures, et "ah, tasuta sain, kui ei sobi, viskan minema", ärge ikkagi visake. Andke kas või siinsamas edasi või viige taaskasutuskeskusesse, sest korralikke asju läheb kellelgi ikka vaja ja vähem korralikud võivad mõnele olla heaks meisterdamis- või käsitöömaterjaliks. Näiteks puuvillastest riietest ja teksadest saab teha kaltsuvaipu, lapitekke, kotte ja igasuguseid muid põnevaid asju, internet on erinevaid ideid täis.
Olen siin varemgi maininud, et mis puutub oma asjadele uute omanike valimisse, siis sageli on keeruline vahet teha, kelle soov on siiras ja kes krabab niisama. Tunnen, et olen sellega nii mõnigi kord pange pannud ja nii kindlasti siiraid soovijaid kurvastanud. Kui jõuan, siis ikka püüan inimeste profiile lugeda.

NB! Saadan asju ainult SmartPostiga või tuleb soovija ise järgi.

55 (ajalugu)
Lammas

Soovid siia jätta oma asja?

Registreeri kasutajaks!