Spunk.ee pressiviited

Bioneer,
29. jaanuar 2013

„Spunk!“ sõnas Pipi võidukalt.

„Spunk?“ kordas Tommy. „Mis see tähendab?“

„Kui ma seda ainult teaksin,“ ütles Pipi. „Ma tean ainult, et see tolmuimejat küll ei tähenda.“

Loe edasi...

Tartu Postimees,
6. detsember 2012

"Trükikoja Kroonpress töötajad vedasid eile heategevusprojekti «Lasteaiad murest priiks» raames mööda Tartu linna laiali 118 rulli paberit, et lasteaialastel oleks millegi peale joonistada."

Loe edasi...

Õhtuleht Online,
15. juuli 2011

"Selle Luik, kes on ka veebikeskkonna idee autor, lisas, et Spunk seostub peaaegu kõigile inimestele Pipi ja millegi erakordselt põneva ja asjaliku, kuid ootamatu ja salapärase otsimisega."

Loe edasi...

Delfi Publik,
15. juuli 2011

"Nii toimibki tasuta turg väga lihtsalt: kel asju üle, pildistab need üles ja laeb spunk.ee keskkonda. Kui keegi on neist huvitatud, lisab ta oma soovi kuulutuse juurde, seejärel kinnitatakse uus omanik ja lepitakse asja kättesaamises omavahel kokku. Asjade andmine spunk.ee kaudu on nii saajale kui andjale tasuta."

Loe edasi...

Äripäev Sekretar.ee,
15. juuli 2011

"Idee autori Selle Luige sõnade kohaselt on Eesti elukvaliteedi tõstmiseks vaja suurendada inimeste turvatunnet ja üksteisest hoolimist. “Isiklikult usun, et andmisrõõm on suurem kui saamisrõõm,” märkis Selle Luik. “Eesti heategevus on viimastel aastatel olnud väga tulemuslik, mis näitab, et Eesti kodanikuühiskond on jalad alla saanud. Me hoolime mitte ainult sellest, mis on meile tähtis, vaid ka sellest, mis on tähtis meie rahvale.”"

Loe edasi...